DIGIPORT - Satış Noktası
0850 480 7 266
PAKETLER
KAMPANYALAR
KURUMSAL SATIŞ
D-SMART DÜNYASI

Satış Koşulları

Kullanım :

        Uydu Alıcısı :İşletmelere D-Smart uydu alıcısı kullanım süresince hediye olarak sunulur. Uydu cihazı ve Smart Card mülkiyeti D-Smart’a aittir. İşletmenin kullanım süresi sonunda, yıllık kullanım ücreti yenilenmezse uydu alıcıları iade alınır. Kutu sözleşmede belirtilen adres dışında kullanılamaz. Kullanım hakkı D-Smart'ın bilgisi dışında 3. kişiye devredilemez, satılamaz, kiralanamaz. D-Smart içeriği sözleşmede belirtilen ilave ekran adedinden fazla ekranda gösterilemez.

 
İlave Ekran :Tüm ticari işletmelerden, aynı yayını farklı ekranlarda vermek istemeleri halinde her bir ilave ekran için KDV Dahil 180 TL. Ek ücret talep edilir. Farklı ekranlarda farklı D-Smart yayınının gösterilmek istenmesi halinde 2. bir üyelik satın alınması gerekmektedir.
 
Kurulum :
 
Müşteriye tahsis edilen D-Smart uyumlu uydu alıcısının, kullanıcıdan kaynaklanan teknik arızalarında ve uydu alıcısının ilgili markasının ( Next, Goldmaster ) teknik servisi garanti koşulları dışındaki durumlarda, ücretli olarak servis hizmeti verilecektir. 
 
Normal kullanım sırasında oluşan içerik ve görüntü arızalarında kurulumu yapan bayimiz 1 ay ücretsiz servis hizmeti verecektir. 
 
D-Smart ticari işletme fiyatlarına kurulum dahil değildir. Bayi, kurulumu ayrı olarak ücretlendirebilir. Bunun için piyasa rayici kurulum ücretlerinin aşılmaması ve müşteriye en uygun çözümün sunulması konusunda bayi gerekli çabayı gösterecektir. 
 
Normal kullanım arızalarından dolayı uydu alıcısının tamir için alınması gerekirse, yerine geçici yedek kutu verilebilir. Ticarethanenin mağdur olmaması için arıza gideriminde müşteriye en kısa sürenin verilmesi ve yayın izleyememe problemi yaşamamasının sağlanması sorumluluğu bayimize aittir. 
 
Müşteriler uydu alıcısı ve Smart Card’ın donanım ve yazılımına müdahele edemezler. Bu nedenle oluşan arıza ve hukuki yükümlülüklerden müşteri sorumludur. Yazılım ve donanımın yasadışı yollarla değiştirilmesi konusunda yasal haklarımız saklıdır. 
 
Kurulumun gecikmesinden dolayı D-Smart sorumlu tutulamaz, bayi ve müşteri zamanında kurulum için gerekli organizasyonu kendileri yaparlar. 
 
Çalınma, doğal afet gibi durumlarda uydu alıcısının zarar görmesi halinde sorumluluk işletmeye aittir.