DIGIPORT - Satış Noktası
0850 480 7 266
PAKETLER
KAMPANYALAR
KURUMSAL SATIŞ
D-SMART DÜNYASI

D-Smart Film ve Dizi Kampanyası şimdi 10 TL'ye tanışın!

Türkiye’nin yenilikçi özel yayın platformu DSmart’ın zengin içeriği ayda 10 TL’den başlayan fiyatlarla. Ayrıca Sinema TV ve Eğlence Paketini denemesi de hediye! Bu kampanya fırsatı kaçırmayın sizde bu eğlenceli platformda yerinizi alın.

Dsmart Spor Kampanyası

Hemen abone olana UEFA Şampiyonlar Ligi, NBA, Formula 1, Euroleague ve İspanya Ligi La Liga’nın da yer aldığı Dsmart Spor Paketini şimdi dilediğiniz zaman istediğiniz yerden seyredebileceğiniz

Dsmart İnternet Süper Hızlı Fiber - 2014 Fiyatları

ADSL yetmez FİBER internet olsun istiyorum diyenlere, D-Smart’ta şimdi süper hızlı fiber İnternet ve Dsmart TV keyfi bir arada! HD ve HD+ seçenekleri ile en zengin içerikli Giriş, Dizi, Sinema, Süper ve Mega paketlerine, 10 Mbps’e kadar Süper Hızlı İnternet ile 59 TL’den başlayan fiyatlarla hemen sahip olabilirsiniz.

Dsmart + İnternet 49 TL - Dsmart

Dsmart'ta İnternet ve TV keyfiniz bir arada! Hem D-Smart İnternet hemde Dsmart'ın zengin içeriğiyle birlikte çok cazip fiyatla sahip olabilirsiniz. Giriş, Sinema, Dizi, Spor, Mega ve Süper paket seçeneklerine, SD, HD ve HD+ Dsmart kutu ile limitsiz yada limitli İnternet seçenekleriyle bir arada tek paket oluşturarak hemen üye olabilirsiniz.

Dsmart HD Sinema Paketi 20 TL

Şimdi D-Smart’a eski uydu alıcınızla gelin, indirimli fiyatlarla hemen HD keyfini yaşamaya başlayın. Dünyanın en sevilen sporunu (Futbol, Turkish Airlines Euroleague Basketbol, Formula 1, NBA, La Liga İspanya Ligi, MotoGP, Tenis), binlerce sinema ve diziyi, en sıradışı belgeselleri ve çok daha fazlasını HD kalitesiyle D-Smart’ta izleyin!